Hakkımda

Merhaba sevgili ziyaretçi,

Ben Berkay Mert, 1998 İzmir doğumluyum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Kışlarını okulla gurbet ellerde geçirirken yazlarını memleketi Ayvalık'ta turizm sektöründe harçlığının peşinde koşarak geçiren bir gencim.

Blog mecrasında farklı projelerde çeşitli tecrübelerim olsa da yaşımdan da anlayabileceğiniz gibi bu işi profesyonelliğe henüz dökememiş bulunmaktayım. Aslına bakarsanız blogumu bir iş olarak değil de hobi olarak görüyor ve böyle olmasını daha samimi buluyor sizleri arkadaşım olarak görüyorum. Tabii bu demek değildir ki bu blog amatörce ve özensiz olacak. Elimden geldiğince özen gösterecek ve kendimi geliştireceğim.

Farklı hayatlara tanık olmaya, araştırmaya ve okumaya karşı kendimi bildim bileli ilgi duyuyor ve artık edindiğim bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Öğrenmenin artık beni tatmin etmeyişi ve öğretmenin daha da keyifli olduğunu keşfedişimden sonra sizlerle bu blog üzerinden buluşmaya karar verdim. Ancak sizlere öğreteceğimden çok sizlerden öğreneceğim şeyler olduğunu düşünüyor ve sitem ile olabildiğince bir sosyal blog imajı çizmek istiyorum. Bu noktada sizlerin yardımına çok ihtiyacım var. Benimle iletişim içince olmanız, yorumlar bölümünden fikir ve görüş alışverişinde bulunmanız benim için çok büyük önem taşıyor. Başlıkta da dediğim gibi sizler benim için birer tık değil bir ziyaretçi, bir misafirsiniz. Bu doğrultuda yorumlanmayı hak eden yayınlar oluşturmak için tüm gereksinimleri karşılamaya çalışıyorum. 

Her şeyden önce kalıplaşmış bloglardan olmaktansa internet ortamında gerek yerli gerek yabancı kaynaklardan edindiğim bilgileri sizlere kendi yorumumu katarak aktarmayı hedefliyorum. 

Bu sitenin bir köşesinde telefonumuza hangi kabı almamız gerektiğini tartışırken diğer köşede çocuk gelişimi hakkında bilgi edinecek bir diğer köşede sohbet edecek kafa açacağız. Konu sınırının olmadığı blogumda A'dan Z'ye her konuda yayına rastlamanız mümkün.

Yukarıda da bahsettiğim üzere bu siteyi açmamdaki en büyük sebep yazmayı ve yararlı şeyler sunmayı seviyor olmamdır. Sadece internette değil günlük yaşantımda da öğrenmeyi çok seven biri olarak birikim ve bilgimi sizlere bu Kişisel Bilgi Güncesi olarak tanımladığım site ile aktarmayı hedefliyor yayın hayatıma devam ediyorum.

Benimle ilgili ve kişisel blogumla ilgili merak ettiğiniz her konuda berkaymert44@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Hepinize zevkli bloglamalar ve iyi günler diliyorum.